Bedava Chat Merkezi
25.01.2017 15:54:25 tarihinde BedavaChat tarafından eklendi.
112 defa okundu.

Bedava Chat Merkezi

BedavaChat.Org olarak Matrak.net alt sayfası olarak hizmete giriş yapıyoruz.


Bedava Chat Merkezi

Merhaba değerli takipçiler ve ziyaretcilerimiz, Bugün 25.01.2017 tarihi itibari ile bedava chat sistemimizin yeni yüzü bedavachat.org hizmet vermeye başlamış bulunmaktadır. Hedefimiz bedava chat ve yanında chat sohbet gibi aramalarda ilk sıralara gelip bedava chat yapmak isteyen kullanıcıları bir arada toplayarak onlara sohbet tr adı altında en iyi hizmeti kaliteli ve seviyeli hizmeti sunabilmektir. Büyük çoğunluğu kış günlerinde yağmurda karda evden çıkmak istemeyen yada çıkamayan kullanıcıların uğradığı bedava chat yani chat sohbet odalarına yeni bir soluk yeni bir ses yeni bir düzen getirme hedefindeyiz. Bunun için birden fazla web sitesi ile çalışmalarımızı ortak yöne yoğunlaştırdık. Turkiyede en önemli noktalara geleceğine inandığımız Matrak.net ana web sitemiz olmak üzre, kaliteli ve sağlam web sitelerimiz ile bedava chat , yanında chat sohbet aynı zamanda sohbet tr gbi aramalarda ilk sıralara gelme hedefindeyiz. İlk sıralara gelme hedefinde olduğumuz özel kelimeler ve arayışlarda mevcut, ancak hali hazırdaki web sitemiz kuralları ve gereğince sadece bedava chat ve yanında sohbet chat ile birlikte sohbet tr gibi kelimeleri paylaşmayı uygun görüyorum, diğer sohbet içerikli web sitelerimizdede diğer kelimeleri paylaşıyor olacağız. 

Bedava chat deyince akla ilk güzel dostluklar gelsin istiyoruz, bir doktor bir muhendiz ücretsiz biyerde bedava chat yapamazmı ? elbetteki yapabilir, fakat bazı kesim bedava chat duyunca sanki bütün beleşçi insanların toplandığı biryer olarak görüyor, alakası elbetteki yok amaç chat sohbet ise bunun ücretliside aynı ücretsizide aynı sevgili kullanıcılar. İnsanlar zaten hafta sonunu evde geçiriyor, bide üstüne ücretmi ödesinler azizim :) 

Sizlere bedava chat odalarımızdan chat sohbet bölümümüzden ufacık bir konuşma örneği ile yazımıza son vereyim. 

[15:06:50] <neXus> Kanala sahip çıksın diye Mehlika yı koyduk buraya, birinide Mehlika ya sahip çıksın diye koymak lazım heralde :)))
[15:06:56] Bu ne şiddet ne sinir böle Mehlika
[15:07:06] :))
[15:07:20] Laz hatunum olcak o kadar nexus
[15:07:24] Jeun burdamısın
[15:07:37] Çantanda silahta vardır senin ozaman
[15:07:50] Var var olma mo
[15:08:24] Sana biz bundan sonra abla diye seslenelim madem :))
[15:08:56] Olaarr

 

Sizde sohbete katılmak için geç kalmayın, her geciktiğiniz dakika kaybettiğiniz bir dost demektir, Bedavachat e hoşgeldiniz :)

bedava chat chat sohbet sohbet tr sohbet odaları 18 bedava chat sohbet sohbetYORUMLAR (0)   Onay Bekleyen (0)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın

YORUM YAZ  


guvenlik

  Editörün Seçtikleri

  Çok Okunanlar  Facebook'ta Biz